Czterech powalczy o finał

Miło poinformować, że czterech uczniów klasy IV TM w zawodzie technik mechatronik zakwalifikowało się do II etapu XLI Olimpiady Wiedzy Technicznej. Są nimi: Daniel Kłódka, Kamil Kuś, Kamil Smyczek i Bartosz Pala. Do walki o finał olimpiady przystąpią 09 stycznia 2015 w zawodach okręgowych, które odbędą się w Domu Technika NOT w Bielsku-Białej. Reprezentować nas będą w grupie elektryczno-elektronicznej.

Do zawodów okręgowych zakwalifikowano 38 uczniów reprezentujących 11 szkół ponadgimnazjalnych w dwóch kategoriach tematycznych: mechaniczno-budowlanej i elektryczno-elektronicznej. Tegoroczny finał OWT rozegrany zostanie w dniach 27 – 29 marca 2015 r. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Chełmie.