Wydarzenia

Dziś na maturze w “Sobieskim” rządzi “Królowa Nauk”

Dziś kolejny dzień tegorocznego egzaminu dojrzałości. O 9.00 rano uczniowie rozpoczęli rozwiązywanie zadań z matematyki. Do szkoły zgłosili się wszyscy, którzy wczoraj pisali j. polski (łącznie 235 uczniów). Uśmiechnięci, zdyscyplinowani, pamiętający o zachowaniu dodatkowych środków bezpieczeństwa zajęli miejsca w salach egzaminacyjnych.

Nie zawiedli również Nauczyciele w komisjach nadzorujących i Pracownicy Obsługi i Administracji w naszej szkole, którzy od wczesnych godzin porannych czekali na wyznaczonych dla niech „stanowiskach” pracy.

Egzamin przebiega bezpiecznie i bez zakłóceń.

Korzystając z okazji pragniemy dziś wyrazić serdecznie podziękowania Fundacji JSW, oraz Dyrektorowi Centrum Kształcenia Zawodowego za wsparcie organizacyjnie i przekazane naszej szkole przyłbice. Ta pomoc jest dla nas bardzo ważna, nie tylko ze względów materialnych, ale także, a może przede wszystkim,  ze względu na łączącą nas solidarność i chęć niesienia wzajemnej pomocy. DZIĘKUJEMY !!!

A Maturzystom życzymy tylko poprawnych wyników na dzisiejszej maturze z matematyki ?

[nggallery id=358]