Wiadomości

Spotkanie Absolwentów i Nauczycieli Emerytowanych z okazji 40-lecia szkoły

Kochani Absolwenci Sobieskiego i Emerytowani Nauczyciele!
40 lat minęło jak jeden dzień … i z tej okazji pragniemy was zaprosić do uczczenia Jubileuszu Szkoły wraz z nami.
Z tej okazji 27 listopada odbędzie się uroczysta akademia o godzinie 17tej, a później będzie okazja do spotkań i wspólnych wspomnień. Prosimy o rozpowszechnienie tej informacji wśród znajomych. Zachęcamy również do podzielenia się z nami opiniami, wspomnieniami, zdjęciami, Waszymi sukcesami. Wszystkie materiały (zdjęcia, filmy) proszę przesyłać na adres e-mail: jubileuszzs6@gmail.com
Wszystkich chętnych do wzięcia udziału zapraszamy do wypełnienia ankiety. Chcesz wypełnić ankietę kliknij tu.
Serdecznie zapraszamy już dziś.ulotka

Dodaj komentarz