Wiadomości

Konkurs TVN – “Jestem liderką” – dla dziewcząt w wieku 16-19 lat

Chcesz przeżyć wspaniałą przygodę? Jesteś ambitną dziewczyną w wieku 16-19 lat i masz zdolności przywódcze? Weź udział w konkursie zorganizowanym przez Vital Voices, a zyskasz odwagę, aby spełniać najśmielsze marzenia. W nagrodę finalistki zostaną objęte tygodniowym programem mentoringowo-rozwojowym i będą miały szansę na staże w prestiżowych polskich firmach.

Co zrobić, aby dostać się do finału?

Od czego zacząć? Od wiary w siebie i napisania do 10 lipca ciekawego eseju pod tytułem: „Wyobraź sobie, że jesteś liderką. Jak widzisz siebie w roli przyszłej liderki – Twoja wizja działania, współpracy z ludźmi i zmieniania świata na lepszy”. Warunkiem udziału w programie jest też wypełnienie kwestionariusza, który znajduje się na stronie konkursu. Prace oceni kapituła, która wyłoni dwadzieścia jeden najlepszych z nich. Finalistki spędzą wspaniały tydzień w Warszawie, gdzie w ramach programu mentoringowo – rozwojowego będą uczestniczyły w szkoleniach z zakresu: przywództwa, autoprezentacji i komunikacji, projektowania kariery oraz rozwoju mocnych stron.

źródło: strona internetowa organizatora

Osoby zainteresowane mogą zgłaszać się o pomoc merytoryczną do pani Hanny Rychel, a korektorsko-literacką- do pani Lidii Różackiej

termin: 10 lipca 2020

https://www.tvn.pl/aktualnosci/konkurs-jestem-liderka,322556,n.html