Wiadomości

Kursy językowe dla nauczycieli

Jest nam niezwykle miło przekazać Ci wiadomość, że 1 października 2013 r. rozpoczęła się kolejna edycja projektu: Narodowy Program Rozwoju E-learningu 2.0. Już po raz drugi firma Funmedia umożliwia przedstawicielom środowiska oświaty pobieranie bezpłatnej nauki języków obcych przez cały rok akademicki.

Niezwykle cieszy nas fakt, że do poprzedniej edycji projektu dołączyło niemal 10 000 pracowników oświaty. Nasz cel – rozwijanie kompetencji informatycznych i językowych, za pomocą zaawansowanych technologicznie platform e-learningowych – został zrealizowany, a Wy swoją obecnością i chęcią nauki potwierdzacie jego słuszność.

Nasz wspólny sukces był dla nas motywacją do poszerzenia oferty projektu – obecnie z możliwości bezpłatnej nauki języków online, ponad dyrektorów placówek oświaty oraz nauczycieli – będą mogli skorzystać również wykładowcy uczelni wyższych, a także bibliotekarze.

Jesteśmy przekonani, że kolejny raz projekt okaże się sukcesem, a liczba osób, która rozpocznie bezpłatną naukę języków – będzie wciąż wzrastać.

 

Jesteś zdecydowany na naukę wybranego języka obcego?

 

– otwórz stronę: www.narodowy20.pl/uzupelnij;

– wpisz swój adres e-mail, który był użyty podczas pierwszej rejestracji;

– wypełnij arkusz rejestracyjny i wybierz interesujący Cię kurs językowy;

– rozpocznij pełną satysfakcji naukę języka!