Wydarzenia

Mamy to! Nasze technikum najlepsze na Śląsku.

Już po raz trzeci z rzędu nasze Technikum najlepsze w województwie śląskim oraz siódme w Polsce według rankingu PERSPEKTYWY 2023!

W rankingu PERSPEKTYWY 2023 kapituła pod uwagę bierze sukcesy szkół w olimpiadach przedmiotowych, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych oraz oceny z przedmiotów dodatkowych. Ponadto, w technikach uwaga skupia się także na egzaminach zawodowych.

Nagrody odebrała Pani Dyrektor Jolanta Kłopeć oraz towarzysząca jej reprezentacja uczniów z różnych klas. Zapraszamy do galerii zdjęć z jubileuszowej gali.

“Wysokie miejsce w zestawieniu to wielka duma dla mnie, uczniów, absolwentów i nauczycieli, natomiast dla kandydatów do naszej szkoły istotna informacja w wyborze dalszego kształcenia” – powiedziała Pani Dyrektor Jolanta Kłopeć.