Galeria absolwentów Uczniowie Wydarzenia

Nasi absolwenci – Aleksandra

Absolwentka klasy LO o porfilu język polski, historia i WOS

Jestem studentką już 5 roku Akademii Muzycznej we Wrocławiu i z pełną świadomością̨ uważam, że wybór Sobieskiego był najlepszym, jakiego mogłam dokonać. Merytoryczne przygotowanie, dostarczanie wiedzy, kompetentni nauczyciele te cechy bezapelacyjnie są na najwyższym poziomie. Ale to atmosfera, otwarte podejście, możliwości rozwoju przekonują mnie o moim słusznym wyborze. Moją pasją jest muzyka, a wyposażenie techniczne auli szkoły pozwalało mi rozwijać się na światowej klasy sprzęcie. Oprócz wszystkich materialnych udogodnień, zawsze mogłam liczyć na wsparcie, dobre rady i pomoc ze strony nauczycieli i pracowników. Dla mnie szkoła to coś więcej niż lekcje i po tylu latach wiem, że czas w Sobieskim jest wyjątkowy i niezapomniany.