Galeria absolwentów Uczniowie Wydarzenia

Nasi absolwenci – Piotr

Absolwent klasy technik informatyk
Podczas nauki w szkole pomysłodawca i realizator projektów Morpheus i Educhemlab, który swoim zapałem i determinacją dostał się na najbardziej ceniony i pożądany kierunek w Polsce, Wydział Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji w Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie.
Aktualnie pracownik, a dokładniej programista Front-end Developer Warszawskiej Fundacji Katalyst Education, zajmującej się tworzeniem i rozwijaniem rozwiązań do wyrównywania szans wszystkich uczniów w edukacji. Pracujący przy takich projektach jak Pi-stacja czy Mapa Karier.

 

Wspomnienia:
Sobieski pokazał mi wielki świat i pomógł dofinansować moje projekty na kwoty, o które nigdy sam bym nie śmiał prosić. To własnie tam zrozumiałem, że istnieją nauczyciele, którzy nie przychodzą do pracy bez celu, tylko wykonują swój zawód z pasją i wielkim zaangażowaniem. Bardzo doceniam to, że ciężko pracowali na to żebym mógł w pełni rozwinąć swoje skrzydła. Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, iż jestem dumnym absolwentem Sobieskiego.