Wiadomości

Rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu Świątecznego na ozdobę choinkową i/ lub kartkę świąteczną

 Przede wszystkich chcielibyśmy pogratulować wszystkim uczestnikom konkursu, który wykazali się niesamowitą wyobraźnią, zmysłem estetycznym i zdolnościami manualnymi. Po długiej naradzie przedstawiamy wyniki w poszczególnych kategoriach:

KARTKA ŚWIĄTECZNA

I miejsce Gabriela Dobrodziej

STROIK ŚWIĄTECZNY

I miejsce Dominika Plata i Aleksandra Papalak

II miejsce Natalia Jagielska

OZDOBA CHOINKOWA

I miejsce Joanna Kubińska

II miejsce Beata Paraluk

III miejsce Anita Piasecka i Łukasz Piasecki

GRATULUJEMY!!!

 

Ozdoby, które wzięły udział w konkursie zostaną wystawione na sprzedaż w świątecznym kiermaszu, z którego fundusze zostaną przekazane na cele charytatywne. Zgodnie z tradycją narody zostaną wręczone w czasie jasełek.