Nasze sukcesy Olimpijczycy Wydarzenia

SUKCES W 66 OLIMPIADZIE CHEMICZNEJ

Ten ostatni, trudny czas, przeplatany jest radościami…. czyli tak jak w życiu każdego z nas.
Kilka dni temu otrzymaliśmy z Warszawy z Komitetu Organizacyjnego 66 Olimpiady Chemicznej informację, że zawody finałowe zostały odwołane. Mimo to mamy ogromny powód do dumy, albowiem nasi uczniowie Radosław Matuszczyk z klasy 4 technik mechatronik oraz Bartosz Głaz z klasy 4 technik analityk zostali finalistami tej Olimpiady. Wielka szkoda, albowiem Radek po zawodach III stopnia zajmował 8 miejsce w Polsce, a to było nadzieją na bardzo wysoki wynik w finale.
Mimo wszystko bardzo cieszymy się i jesteśmy dumni z sukcesów Bartka i Radka i jesteśmy pewni, że tak wysokie osiągnięcia dadzą im jeszcze wiele radości w zdobywaniu kolejnych laurów w najbliższej przyszłości.