Sport w szkole Wydarzenia

Szkolne zawody w piłce nożnej halowej kobiet

Jak co roku, w Naszej szkole zorganizowane zostały Szkolne zawody w piłce nożnej halowej dziewcząt z okazji Dnia Kobiet. W tym roku do turnieju zgłosiło się pięć zespołów: dziewczyny z klasy I A, I B, II A, III TF oraz zespół Pań nauczycielek. Organizatorami zawodów byli panowie: Adam Ptaszny, Piotr Krosny, Adam Śmigielski, Andrzej Piwowar oraz Jarosław Grycman. Mecze były rozgrywane w systemie każdy z każdym po 10 minut. Rywalizacja jak zwykle była bardzo zacięta, a same zawodniczki zadbały również o odpowiednie widowisko sportowe. W całych zawodach zwyciężyła klasa I B. Najważniejsza jest jednak, co zawsze będę podkreślał, chęć uczestnictwa, sprawdzenia swoich umiejętności na tle rówieśniczek. Serdecznie podziękowania dla wszystkich zespołów uczestniczących w zawodach, a w szczególności chcieliśmy podziękować Naszym koleżankom: pani Lidii Gajdzik, Renacie Pytel, Bożenie Rejszel, Adriannie Karwowskiej – Poleszak oraz pani Ewie Maduzia, która ze względu na uraz, nie mogła uczestniczyć aktywnie w zawodach, natomiast duchowo i z dużym zaangażowaniem wspierała swój zespół zza linii bocznej boiska.