Wydarzenia

Szlachetna paczka-podsumowanie

Do wszystkich, którzy wsparli naszą Szlachetną paczkę Sobieszczaków.

Przeczytajcie relację z wręczenia naszej paczki:

Dziękujemy, że jesteś i że pomagasz zmieniać świat na dobre.

Poniżej przeczytasz jakie były wrażenia Rodziny oraz słowa Wolontariusza, Wolontariuszki z Weekendu Cudów.

Relacja ze spotkania z Rodziną przy wręczeniu paczki

Po wnoszeniu kolejnych paczek przez Wolontariuszy i strażaków pan Andrzej nie mógł uwierzyć, że te wszystkie paczki są dla niego. Bardzo się wzruszył i rozpłakał. Cały czas powtarzał, że jest największym szczęściarzem, jaki chodzi po ziemi i pytał, czy to na pewno nie jest jakaś pomyłka. Cieszył się, że taka ilość jedzenia i środków chemicznych starczy mu na bardzo długo. Największą radość sprawiła mu wędka oraz akcesoria do niej. Marzył o takiej całe swoje życie. Ze łzami w oczach mówił, że mimo swojego wieku nigdy nie miał nowej wędki, zawsze dostawał po kimś już zniszczoną. Ściskał Wolontariuszy i cały czas bardzo za wszystko dziękował.

Słowo od Rodziny

Pan Andrzej napisał kartkę świąteczną dla Darczyńcy.

Słowo od Wolontariusza

W imieniu swoim, pana Andrzeja, jak i wszystkich wolontariuszy bardzo dziękuję za kolejny rok wspaniałej współpracy oraz kolejną piękną paczkę. Chciałabym z całego serca wyrazić moją najszczerszą wdzięczność za Waszą niezwykłą hojność i zaangażowanie. Dzięki temu miałam zaszczyt być świadkiem Waszego niezwykłego wkładu, który sprawił, że świąteczna magia dotarła do tych, którzy jej najbardziej potrzebowali.
Wasze starania i ogromne serce, które włożyliście w przygotowywanie paczek, przyniosły nie tylko materialną pomoc, ale także niesamowite poczucie wsparcia oraz tego, że pan Andrzej poczuł, iż nie jest na tym świecie sam i że jest ktoś komu na nim zależy. Dziękuję. Do zobaczenia za rok.

Zespół Szlachetnej Paczki

 

Serdecznie dziękuję uczniom i wychowawcom klas: 1a, 1b,2b,2d, 3b,3c,3d, 1el,1me,2Pb,2me,3Pb,4me,4eg,4ai

Rodzicom, nauczycielom, emerytom, rodzicom absolwentów, którzy wsparli akcję.
Absolwentom z 4tc, którzy od początku wspierają naszą akcję.
Serdecznie dziękuję uczniom klasy 2d, która pięknie spakowała paczkę.
Filipowi Rejszelowi  z 2D oraz Wiktorii Poleszak z 2an za pomoc przy zawiezieniu paczek do magazynu.
Hani Rychel, Joannie Majdzie, Bogdanowi Wichrowi i Teresce Dudzie za ogromne wsparcie przy organizacji.

Wszystkim osobom, które indywidualnie wsparły akcję i wszystkim tym których nie udało mi się wymienić, dziękuję za Wasze wielkie serce i liczę na waszą pomoc w przyszłym roku.