Wydarzenia

Szlachetna paczka Sobieszczaków

Do wszystkich, którzy wsparli naszą Szlachetną paczkę Sobieszczaków.

Przeczytajcie relację z wręczenia naszych paczek rodzinom:

Relacja ze spotkania z Rodziną1 przy wręczeniu paczki
Pani Danuta nie mogła uwierzyć własnym oczom, kiedy zaczęłyśmy wnosić paczki jedna za drugą, pani Danuta miała łzy w oczach. Wspominała, że całe życie starała się być dobry człowiekiem i na koniec życia została za to nagrodzona. Była bardzo wdzięczna za okazaną hojność. Nazwała darczyńcę aniołem stróżem, który pomógł jej pod koniec życia gdy tego potrzebowała. Wszystkie produkty w paczce wprowadzały zachwyt u pani Danuty. Pani wspominała, że pod koniec życia dostała pierwszy prezent w życiu. Z wielkim zadowoleniem reagowała na produkty żywnościowe oraz inne artykuły. Szczególny upominek w postaci skrzydłokwiatu dostał honorowe miejsce na środku stolika, a stroik świąteczny wprowadził świąteczny klimat do mieszkania pani Danuty.

Słowo od Rodziny 1

Pani Danuta przekazała kartkę ze świątecznymi życzeniami. Nie mogła uwierzyć, że ktoś skompletował dla niej taką paczkę. Nie potrafiła ukryć łez wzruszenia.
Słowo od Wolontariusza
Pani Danuta przeszła w życiu tak wiele, że obserwowanie jej zadowolonej miny było bardzo przyjemnym uczuciem. Nie brakło, w trakcie spotkania czasu na żarty, wspominała, że musiała być bardzo grzeczna, skoro dostała, aż tyle prezentów. Ja sama jestem oszołomiona rozmiarem i ilością paczek, które udało się nazbierać mimo trudnych czasów. Mam nadzieję, że nie stracicie zapału i chęci do uczestniczenia w programie Szlachetnej Paczki, a ta edycja będzie dla was miła do wspominania. Życzę spokoju i szczęścia w nadchodzące Święta oraz dużo zapału do dalszej pracy i czynienia dobra.

Relacja ze spotkania z Rodziną przy wręczeniu paczki

Do Pani Wiolety przyjechałyśmy w piękne, zimowe, niedzielne popołudnie. Specjalnie dla nas ta drobna starsza pani odśnieżyła nawet wjazd na posesję. Gdy tylko usłyszała samochód, od razu wyszła do progu drzwi nas przywitać. Zaczęłyśmy wyciągać paczki z samochodu i zanosić po kolei do domu, a pani Wioleta robiła coraz większe oczy ze zdziwienia, że tyle tego dla niej mamy. Ugościła nas kawą i pysznym sernikiem. Zrobiłyśmy sobie pamiątkowe zdjęcia na tle paczek, które chcemy przesłać Darczyńcy. Pani Wioleta z każdą następną otwieraną paczką była coraz bardziej wzruszona, brakowało jej słów, żeby opisać co w tym momencie czuje. Piękne pościele, poduszki, koce, ręczniki wzbudzały zachwyt. Stroik świąteczny od razu stanął w centralnym miejscu na stole. Można już było poczuć magię Świąt Bożego Narodzenia. Prezenty przerosły oczekiwania tej sympatycznej starszej pani. Z pewnością dzięki tej Paczce kobieta spędzi godnie Święta i długo jeszcze potem niczego jej nie zabraknie. Dziękujemy 🙂
Słowo od Rodziny
Pani Wioleta chciałaby przekazać Darczyńcy ogromne podziękowania za wszystko co dostała, życzenia zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku.
Dla Darczyńcy przygotowała kartkę z życzeniami świątecznymi.

Słowo od Wolontariusza

Chciałam wam serdecznie podziękować za trud i ogrom serca włożony w przygotowanie Paczki. Takich Darczyńców życzę każdej Paczkowej Rodzinie. Spełniliście wszystkie oczekiwania, a nawet więcej, zaskoczyła jakością, zadziwiła ilością i przyniosła wiele radości oraz nadzieję na lepsze jutro. Wspaniale się z wami współpracowało i mam nadzieję na spotkanie w przyszłych edycjach. Życzę również radosnych Świąt Bożego Narodzenia i błogosławieństwa Bożego.

Serdecznie dziękuję uczniom i wychowawcom klas:1d,1c,1an,1pb,2a,2b,2c,2d,2pb,4pme,4pd,4gin,3me,3b,3ai,3in,3pr
Rodzicom, nauczycielom, emerytom, którzy wsparli akcję.
Absolwentom z 4tc, którzy od początku wspierają naszą akcję.
Serdecznie dziękuję uczniom klasy 1d,która pięknie spakowała paczkę.
Filipowi Rejszelowi oraz Wiktorowi Sojka z 1D za pomoc przy pakowaniu paczek w niedzielę.
Hani Rychel, Bogdanowi Wichrowi i Teresce Dudzie za ogromne wsparcie przy organizacji.
Edycie Ochodek-Kapica za przygotowanie rysunków na cele szlachetnej paczki.
Justynie Dubiel i jej mężowi za pomoc przy zakupie i dostarczeniu pralki.
Rybnickiemu Klubowi Taekwon-do feniks-Arete za dary do paczki oraz rodzinie i wszystkim znajomym, którzy również się włączyli.
Wszystkim osobom, które indywidualnie wsparły akcję i wszystkim tym których nie udało mi się wymienić, dziękuję za Wasze wielkie serce.