Wydarzenia

Wspaniały sukces Łucji z 1A

Łucja Dąbkowska, uczennica klasy 1A od 10 lat uczęszcza do Państwowej Szkoły Muzycznej im. prof. Józefa Świdra w Jastrzębiu-Zdroju, gdzie pod okiem pani Iwony Ulbrich doskonali swoje umiejętności gry na fortepianie. W marcu bieżącego roku Łucja zdobyła I miejsce w IV Międzynarodowym Konkursie Muzycznym Gloria Artis w Wiedniu i została zaproszona do wiedeńskiej sali aby wraz z innymi laureatami zaprezentować swoje zdolności podczas III Międzynarodowego Festiwalu Talentów, który odbędzie się już w maju 2024. 
To nie jedyny sukces Łucji. Z końcem ubiegłego roku wywalczyła II miejsce w Międzynarodowym Konkursie Fortepianowym Sfogato Stage.
Gratulujemy Łucji, jej opiekunom muzycznym oraz Rodzicom. Życzymy dalszych wspaniałych sukcesów i nie możemy się doczekać jej występów na naszej szkolnej scenie.