Do wygrania wyjazd, pieniądze, stypendium i drukarka 3D

Informujemy o następujących konkursach:

1. UDZIAŁ w 3-dniowej WIOSENNEJ SZKOLE BIOETYKI 2017

Konkurs na plakat o tematyce bioetycznej termin 2016-10-10

2. NAGRODA PIENIĘŻNA

Uczestnicy konkursu mają za zadanie napisać pracę pisemną o tematyce ekonomicznej.

Temat dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych: Mądre i odpowiedzialne zadłużanie się – jak unikać pułapek kredytowych?

Objętość pracy: od 5 do 10 stron.

Termin 2016-10-16 i strona organizatora

3. STYPENDIUM ZAGRANICZNE

Uczniów pierwszych klas licealnych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami konkursów stypendialnych na lata szkolne 2017–2019 doszkół United World Colleges oraz zagranicznych szkół prywatnych w Austrii i Wielkiej Brytanii.

Pierwszy termin 2016-10-24

4. DRUKARKA 3D (dla szkoły)

Chciałbyś nauczyć się stosowania drukarki 3D w naszej szkole? – przygotuj krótką (od jednego zdania po maksymalnie pół strony A4) odpowiedź na pytanie: „Jak wykorzystałbyś drukarkę 3D w swojej szkole i dlaczego to właśnie Twoją szkołę powinniśmy wybrać?”

W tym konkursie możliwa jest tylko jedna aplikacja na szkołę – musimy skoordynować nasze pomysły. Zgłoszenia prosimy nadsyłać do 22 grudnia 2016 r. na adres: mrgardziejewski@gmail.com

Zasługi zostaną przypisane tylko osobom, które konkretny pomysł zgłoszą jako pierwsze, więc nie zwlekaj!

Film o drukarce i strona konkursu