Wiadomości Wydarzenia

XXVI Olimpiada “EUROELEKTRA”

Skorzystaj z szansy sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności! Zgłoś się do zawodów I stopnia XXVI Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Energetycznej “EUROELEKTRA”!
Zawody rozegrane zostaną w dniu 23 października 2023 (poniedziałek). W tym roku szkolnym zawody I stopnia zostaną rozegrane w formule online przy użyciu platformy internetowej. Do wyboru są 2 kategorie tematyczne: elektryczna lub energetyczna. Informacje szczegółowe na temat olimpiady można znaleźć na stronie: euroelektra.edu.pl.

Na najlepszych uczestników czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe!

Dodatkowo wszyscy laureaci i finaliści zwolnieni są z części pisemnej egzaminu zawodowego elektryka, technika elektryka oraz technika energetyka, a także otrzymują preferencyjne warunki przy rekrutacji na studia na wybranych Uczelniach Wyższych.

Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o zgłoszenia do dnia 13 października 2023 u p. Jacka Kluby za pośrednictwem dziennika LIBRUS. Zapraszam

Uwaga: Dopuszcza się przeprowadzenie wcześniejszych preeliminacji szkolnych.