Nasze sukcesy Wydarzenia

Złoty medal w Rumunii

W dniach 14-16 września uczniowie Zespołu Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego i Centrum Kształcenia Zawodowego w składzie Maciej Warloch, Jakub Warloch, Sebastian Kura, Paweł Orlik brali udział w Międzynarodowych Targach Innowacyjności w Rumuni – International Exhibition INVENTCOR 2023. Swój projekt – MPS – prezentowali w formie online.

Miło jest nam poinformować, że zdobyli złoty medal!

Na targach prezentowanych było ponad 300 wynalazków z 29 krajów. Uczestnikami były uczelnie wyższe i instytuty naukowe oraz badawcze z Australii, Brazylii, Kanady, Kambodży, Kamerunu, Egiptu, Anglii, Niemiec, Grecja, Węgier, Indii, Indonezji, Iraku, Izraela, Włoch, Libanu, Malezji, Mołdawii, Filipin, Portugalii, Rumunii, Arabii Saudyjskiej, Serbii, Hiszpanii, Szwecji, Tajlandii, Turcji, Wietnamu, Zanzibaru i Polski.

Promotorami pracy są p. Krzysztof Smyczek i p. Marcin Lasak.