Wiadomości Wydarzenia

Piłki dla Afryki – wspieramy dzieci z Tanzanii

Jesteś zapalonym kibicem? Chcesz zaangażować się w święto futbolu nie tylko poprzez wspieranie naszej reprezentacji? To wydarzenie powinno Cię zainteresować!

Co powiesz na quiz wiedzy o mistrzostwach świata w piłce nożnej? 30 pytań o najlepszych strzelców, wyniki meczów i najskuteczniejszych bramkarzy. Zapytasz: gdzie w tym wszystkim pomoc potrzebującym? Otóż cały dochód z reklam, które będą wyświetlane w czasie rozwiązywania quizu, trafi na akcję wysyłki odzieży i sprzętu sportowego dla dzieci z małej wioski w Tanzanii!

Quiz możesz rozwiązać tutaj: https://mathematics.live/pl/konkurs/pilki-dla-afrykiTo będzie Twój wkład w niesamowitą pracę, jaką od 2017 r. wykonuje w Afryce Marcin “Hanys on Tour” Kupczak. Jego pełna pasji działalność, łączącą edukację i sport, umożliwiła zbudowanie kilku boisk, na których trenował z dziećmi, a także wyremontowanie szkoły w Loltepes – małej wiosce w środkowej części Tanzanii. To właśnie tam trafi sprzęt kupiony za zgromadzone dzięki konkursowi pieniądze.

Jest to akcja o międzynarodowym zasięgu. Odbywa się jednocześnie w 14 krajach! 

Zastanawiasz się, jak jeszcze możesz pomóc? Podaj tę informację dalej – wyślij znajomym, udostępnij na swoich mediach społecznościowych. Sprawdźcie, kto spośród Was jest największym znawcą futbolu!

Sukces całej akcji jest w Twoich rękach! Dla Ciebie to tak niewiele, a dla dzieci w Tanzanii oznacza niepowtarzalną szansę na rozwijanie umiejętności.

Z góry serdecznie dziękujemy za pomoc w dotarciu z powyższą wiadomością do Państwa odbiorców.

Z wyrazami szacunkuZespół Mathematics.live i Dyktanda.pl